Zobacz więcej Noże specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Noże specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycinak do skór Drel 12 mm

Wycinak do skór Drel 12 mm

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycinak do skór został wykonany ze stali narzędziowej. Mocny materiał odporny na ścieranie, jak i odkształcenia przedłuża żywotność narzędzia, zapewniając wygodną i bezawaryjną pracę. Za pomocą wycinaka wykonasz otwory w różnych materiałach, na przykład skórze, tekturze, gumie czy miękkich tworzywach sztucznych. W ofercie są dostępne także inne produkty.

   Cechy i zalety

    Wycinak do skór został wykonany ze stali narzędziowej. Materiał cechuje się doskonałą odpornością na odkształcenia, jak i przegrzanie, zachowując wysoką twardość. To dzięki niej mimo intensywnego użytkowania, wybijak nie ulegnie uszkodzeniu, zachowując swoje właściwości. Produkt jest przeznaczony do wykonywania otworów w skórze, materiałach tekstylnych, piance, gąbce czy miękkich tworzywach sztucznych. Uchwyt z ryflowaną powierzchnią usprawnia prawidłowe trzymanie narzędzia. Dzięki niej chwyt jest mocniejszy, a narzędzie nie wyślizguje się z dłoni. Element jest dostępny także w innych rozmiarach, dzięki czemu będziesz mógł wykonać większe oraz mniejsze otwory. Nasza bogata oferta obejmuje także skrobaki, dłuta oraz różne noże.

    • Boczny otwór umożliwiający usunięcie wyciętego materiału
    • Wykonany ze stali hartowanej
    • Radełkowany uchwyt

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDrel
    Średnica produktu12mm
    Materiał uchwytuStal
    MateriałStal narzędziowa
    Kod produktu5902143130147