LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Noże specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Noże specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycinak do skór Drel 13 mm

Wycinak do skór Drel 13 mm

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą wycinaka możesz obrobić gumę, materiały tekstylne, tekturę, skórę czy piankę. Wystarczy, ze przyłożysz element do materiału i uderzysz górną część narzędzia młotkiem. Produkt posiada ryflowany uchwyt, który poprawia komfort pracy. Dzięki niemu wygodnie i pewnie chwycisz narzędzie, co będzie miało wpływ na bezpieczeństwo pracy.

   Cechy i zalety

    Wycinak do skór to narzędzie, które umożliwi Ci wykonanie różnych otworów. Wielkość powstałych elementów jest zależna od średnicy narzędzia, dlatego warto mieć w swoim przyborniku narzędzia o różnych wielkościach. Element jest przeznaczony do pracy z gumą, skóra, tekstyliami, pianką, tekturą czy balsą. Wykonane otwory posłużą Ci do wykonania własnoręcznych ozdób czy przedmiotów. Wykonywanie otworów jest łatwe – wystarczy ustawić narzędzie na materiale i uderzyć młotkiem w główkę wycinaka. Chwytanie ułatwia powierzchnia, która posiada drobne wypustki. Dzięki temu element nie wyśliźnie się z ręki. Jest to bardzo ważne szczególnie przy długiej i męczącej pracy, poprawiając jej komfort. Produkt znajdziesz w kilku rozmiarach, co pozwoli Ci uzupełnić swój przybornik.

    • Boczny otwór umożliwiający usunięcie wyciętego materiału
    • Wykonany ze stali hartowanej
    • Radełkowany uchwyt

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDrel
    Średnica produktu13mm
    Materiał uchwytuStal
    MateriałStal narzędziowa
    Kod produktu5902143130093