Zobacz więcej Noże specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Noże specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycinak do skór Drel 16 mm

Wycinak do skór Drel 16 mm

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycinak do skór jest przeznaczony do wykonywania otworów. Narzędzie sprawdzi się przy pracy z gumą, skórą, ale także materiałami tekstylnymi, pianką czy tekturą. Element znajdziesz także w innych rozmiarach, dlatego będziesz mógł wykonać otwory w różnych wielkościach. Posiadamy także piły, brzeszczoty i skrobaki w ofercie.

   Cechy i zalety

    Wycinak do skór ułatwia wykonanie różnych otworów. Element sprawdzi się znakomicie w Twojej pracowni czy warsztacie. Uniwersalność narzędzia sprawia, że możesz je zastosować do obróbki wielu materiałów, jak na przykład: pianki, miękkich tworzyw sztucznych, tekstury, balsy czy gumy. Za pomocą wycinaka wykonasz szybko otwory – wystarczy, że uderzysz młotkiem w górną część narzędzia. Chwytanie ułatwia ryflowana powierzchnia elementu. Dzięki niej stabilnie przytrzymasz produkt i wykonasz precyzyjny otwór. Jego wielkość jest zależna od średnicy narzędzia. Zastosowanie w procesie produkcji stali narzędziowej sprawia, że element charakteryzuje się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia, ścieranie czy odkształcenie, co wpływa na jego bezawaryjne i długie użytkowanie.

    • Boczny otwór umożliwiający usunięcie wyciętego materiału
    • Wykonany ze stali hartowanej
    • Radełkowany uchwyt

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDrel
    Średnica produktu16mm
    Materiał uchwytuStal
    MateriałStal narzędziowa
    Kod produktu5902143130109