Zobacz więcej Noże specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Noże specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycinak do skór Drel 3 mm

Wycinak do skór Drel 3 mm

5,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą wycinaka precyzyjnie wykonasz otwory w gumie, tekturze, skórze czy innych miękkich tworzywach sztucznych. Wykorzystanie w procesie produkcji stali narzędziowej sprawia, że element jest odporny na odkształcenia, ale także zabezpieczony przed ścieraniem. Dlatego mimo intensywnego użytkowania nie ulegnie uszkodzeniu.

   Cechy i zalety

    Wycinak do skór to narzędzie, które wykorzystasz podczas wielu prac. Element jest przeznaczony do wykonywania otworów w różnych materiałach – skórze, papierze, tekstyliach, ale także miękkich tworzywach, jak pianki, balsa czy guma. Wielkość otworu jest zależna od średnicy wycinaka. Jeśli potrzebujesz produktów w innych rozmiarach, skorzystaj z naszej oferty – posiadamy wbijaki mniejsze oraz większe. Narzędzie jest łatwe w obsłudze, wystarczy uderzyć w główkę przebijaka młotkiem. Mocny chwyt zapewnia ryflowana powierzchnia uchwytu, co jest ważne przy dłuższych czynnościach. Produkt został wykonany z wytrzymałej stali narzędziowej, dlatego nie ulegnie odkształceniu. Jest także odporny na ścieranie czy przegrzanie.

    • Boczny otwór umożliwiający usunięcie wyciętego materiału
    • Wykonany ze stali hartowanej
    • Radełkowany uchwyt

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDrel
    Średnica produktu3mm
    Materiał uchwytuStal
    MateriałStal narzędziowa
    Kod produktu5902143130239