Zobacz więcej Noże specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Noże specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycinak do skór Drel 4 mm

Wycinak do skór Drel 4 mm

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycinak sprawdzi się podczas pracy w warsztacie czy pracowni rękodzielniczej. Element posłuży do wykonania otworów w gumie, tekturze czy miękkich tworzywach sztucznych. Aby skompletować zestaw trwałych narzędzi, skorzystaj z naszej oferty. Posiadamy wybijaki, jak i inne przybory do obróbki oraz cięcia różnych materiałów.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie wycinaka to idealny sposób na wykonanie różnych otworów w materiałach tekstylnych, papierze czy tekturze. Wybijak sprawdzi się także do obróbki gumy, skóry, balsy czy innych miękkich tworzyw sztucznych. Wielkość otworu jest uzależniona od średnicy narzędzia. Przy mocnym uderzeniu młotkiem w główkę przebijaka powstanie otwór. Chwytanie ułatwia ryflowana powierzchnia wbijaka. Element cechuje się wytrzymałością oraz odpornością na ścieranie oraz przegrzanie. Wszystko dzięki zastosowaniu w procesie produkcji twardej stali narzędziowej. Dzięki temu wybijak wykorzystasz wielokrotnie. Nasza bogata oferta obejmuje także inne narzędzia o różnych średnicach, dlatego w łatwy sposób możesz skompletować zestaw wycinaków.

    • Boczny otwór umożliwiający usunięcie wyciętego materiału
    • Wykonany ze stali hartowanej
    • Radełkowany uchwyt

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDrel
    Średnica produktu4mm
    Materiał uchwytuStal
    MateriałStal narzędziowa
    Kod produktu5902143130246