Zobacz więcej Noże specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Noże specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycinak do skór Drel 5 mm

Wycinak do skór Drel 5 mm

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie wycinaka to sposób na wykonanie otworów w takich materiałach jak: guma, skóra, tektura, balsa czy pianka. Element jest łatwy w użytkowaniu – wystarczy uderzyć młotkiem w jego górną część, tak by powstał otwór. Dzięki zastosowaniu stali narzędziowej, wybijak jest zabezpieczonym przed ścieraniem i zachowa swoją formę.

   Cechy i zalety

    Prace warsztatowe, rękodzielnicze czy hobbystyczne ułatwi odpowiedni zestaw narzędzi. Wbijak do skór przyda się podczas tworzenia otworów. Narzędzie jest na tyle uniwersalne, że wykorzystasz je także do pracy z innymi materiałami, jak papier, karton oraz miękkie tworzywa sztuczne – pianki, gumy czy balsy. Chwytanie elementu ułatwia ryflowana powierzchnia narzędzia, co znacząco wpływa na komfort pracy. Element jest łatwy w użyciu – aby wykonać otwór należy uderzyć młotkiem w główkę przebijaka. Jeśli chcesz wykonać elementy w różnych rozmiarach, warto zaopatrzyć się w wycinaki o różnych średnicach. Produkt wyróżnia się wysoką twardością oraz odpornością na ścieranie. Dlatego zachowa swój pierwotny kształt i będzie Ci służył przez długi czas.

    • Boczny otwór umożliwiający usunięcie wyciętego materiału
    • Wykonany ze stali hartowanej
    • Radełkowany uchwyt

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDrel
    Średnica produktu5mm
    Materiał uchwytuStal
    MateriałStal narzędziowa
    Kod produktu5902143130192