Zobacz więcej Noże specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Noże specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycinak do skór Drel 6 mm

Wycinak do skór Drel 6 mm

7,58
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycinak to narzędzie ręczne, które jest wykorzystywane do wykonywania otworów. Produkt sprawdzi się do pracy z gumą, materiałami tekstylnymi, piankami, balsą czy teksturą. Wielkość uzyskanego otworu jest zależna od średnicy części roboczej przebijaka, dlatego warto zaopatrzyć się także w inne narzędzia z naszej oferty.

   Cechy i zalety

    Jeśli planujesz wykonywanie otworów w skórze lub innych materiałach, najlepiej zaopatrz się w praktyczny wycinak. Narzędzie wykonane ze stali narzędziowej jest łatwe w użyciu – wystarczy uderzyć młotkiem w główkę wycinaka, by na materiale powstał otwór. Element cechuje się uniwersalnością, dlatego sprawdzi się podczas pracy z tekturą, papierem, gumą, materiałami tekstylnymi czy pianką. Wielogodzinną pracę z pewnością ułatwi ryflowana powierzchnia narzędzia, która ułatwi jego trzymanie. Wykorzystanie w procesie produkcji bardzo twardej stali narzędziowej, która jest odporna na ścieranie, jak i odkształcanie przedłuża żywotność narzędzia. Wśród naszych produktów znajdziesz także inne narzędzia do obróbki i cięcia – piły, noże i skrobaki.

    • Boczny otwór umożliwiający usunięcie wyciętego materiału
    • Wykonany ze stali hartowanej
    • Radełkowany uchwyt

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDrel
    Średnica produktu6mm
    Materiał uchwytuStal
    MateriałStal narzędziowa
    Kod produktu5902143130178