Zobacz więcej Noże specjalistyczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Noże

Strzałka w prawo

Noże specjalistyczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wycinak do skór Drel 8 mm

Wycinak do skór Drel 8 mm

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wycinak został wykonany ze stali narzędziowej. Materiał cechujący się wysoką twardością, jak i odpornością na ścieranie nadaje mu trwałość, jak i zapewnia długotrwałe użytkowanie. Narzędzie posłuży Ci do wykonania różnych otworów w tekturze, skórze, papierze, gumie oraz kartonie. Dzięki temu stworzysz oryginalne dekoracje.

   Cechy i zalety

    Wycinak sprawdzi się w warsztacie, ale także podczas wykonywania prac hobbystycznych. Narzędzie umożliwia wykonanie otworów w takich materiałach, jak: karton, skóra, papier czy guma lub pianka. Element wystarczy umieścić na materiale, a następnie uderzyć młotkiem w jego główkę – na powierzchni powstanie otwór. Jego wielkość jest uzależniona od średnicy przebijaka. W naszym asortymencie znajdziesz wybijaki mniejsze, jak i większe. Dzięki temu skompletujesz cały zestaw. Wykorzystanie w procesie produkcji odpornej na ścieranie, jak i odkształcanie stali narzędziowej zapewnia długotrwałą pracę. Nasza oferta obejmuje także piły, skrobaki, dłuta i nożyczki – tymi narzędziami wykonasz profesjonalną obróbkę materiałów.

    • Boczny otwór umożliwiający usunięcie wyciętego materiału
    • Wykonany ze stali hartowanej
    • Radełkowany uchwyt

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDrel
    Średnica produktu8mm
    Materiał uchwytuStal
    MateriałStal narzędziowa
    Kod produktu5902143130185