icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wykładziny dywanowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wykładziny dywanowe

Strzałka w prawo

Wykładzina dywanowa Orlando 4 m niebieska

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wykładzina dywanowa Orlando 4 m niebieska
Strzałka w prawo
43,98
/ m2
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wykładzina dywanowa Orlando niebieska zapewni Ci wysoki komfort użytkowania. Wygodna i trwała wykładzina wykonana z polipropylenu, z filcową warstwą podkładową, ochroni Twoje stopy przed zimnem posadzki oraz wytłumi dźwięki. Wykładzina jest nie tylko praktyczna, ale również bardzo estetyczna. Niebieski kolor i gładki wzór pomogą Ci stworzyć spokojną przestrzeń, w której aż chce się przebywać.

  Cechy i zalety

  Wykładzina dywanowa Orlando 4 m niebieska to produkt idealny dla osób, które poszukują pokrycia podłogowego łączącego w sobie funkcjonalność i estetykę. Została stworzona z myślą o wnętrzach budynków. Możesz wykorzystać ją do pokrycia podłogi w mieszkaniu oraz w przestrzeni biurowej. Produkt cechuje się dużą wytrzymałością. Wspaniale sprawdzi się w miejscach systematycznie uczęszczanych. Wykładzina dywanowa Orlando niebieska została wykonana z polipropylenu z filcem, pełniącym funkcję warstwy podkładowej. Jej łączna grubość to 10 mm. Wykładzina tłumi hałas i zapewnia ciepło. Wszystkie te cechy przekładają się na komfort jej użytkowania. Gładki wzór, tkany maszynowo, daje przyjemny dla oka efekt. Niebieski kolor wykładziny, z serii Orlando, pozwala na jej harmonijne dopasowanie do wielu różnych wnętrz.

  • Liczba punktów na m2: 82500

  Specyfikacja techniczna

  Szerokość produktu4000mm
  Wysokość runa7mm
  GamaOrlando
  Grupa kolorystycznaNiebieski
  KolorNiebieski
  WzórGładki
  MateriałPolipropylen
  Materiał warstwy podkładowejFilc
  Typ opakowaniam2
  Kod produktu5059340505077