Zobacz więcej Wykładziny dywanowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Wykładziny dywanowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wykładzina dywanowa Rambo antracyt 3 m
Strzałka w prawo

Wykładzina dywanowa Rambo antracyt 3 m

35,98
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowana wykładzina dywanowa to produkt, który wykorzystasz do aranżacji wnętrz w Twoim domu lub mieszkaniu. Ma atrakcyjny antracytowy kolor i ciekawy splot, dlatego sprawi, że pomieszczenia będą nie tylko przytulne, ale także eleganckie. Wykładzina została wykonana z polipropylenu i jest odporna na ścieranie, więc możesz być pewny, że posłuży Ci w dobrym stanie przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Układając na podłodze w swoim domu lub mieszkaniu oferowaną wykładzinę dywanową, zaaranżujesz przytulne wnętrze oraz dodatkowo wytłumiasz kroki domowników. Zastosowanie wykładziny sprawi dodatkowo, że nie będziesz musiał chodzić po zimnej posadzce. W efekcie zyskasz większe poczucie komfortu w trakcie codziennego funkcjonowania w domu, a Twoje dziecko nie zmarznie w trakcie zabawy na podłodze. Wykładzina została wykonana z włókien syntetycznych, dlatego jest wytrzymała i możesz ułożyć ją nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu bez obaw o uszkodzenie jej powierzchni. Produkt ma atrakcyjny, antracytowy kolor oraz ciekawy splot, dlatego wykładzina z pewnością nada wykańczanemu pomieszczeniu dużo elegancji. Będzie wyglądać znakomicie w zestawieniu z jasnymi meblami i dodatkami.

    • Łatwa w utrzymaniu czystości
    • Nadaje się na ogrzewanie podłogowe
    • Antypoślizgowa
    • Minimalna możliwa do zamówienia ilość m2: 0.3 m2

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)300cm
    Długość (cm)50cm
    Wysokość runa5mm
    SeriaRambo
    KolorAntracyt
    MateriałPolipropylen
    Wysokość (cm)50cm
    Waga (kg)0.81kg
    Kod produktu3663602235460