Zobacz więcej Czujniki dymu

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Czujniki i sygnalizatory

Strzałka w prawo

Czujniki dymu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wykrywacz dymu Eura SD-11B8

Wykrywacz dymu Eura SD-11B8

33,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie wykrywacza dymu to doskonały sposób, aby zapewnić sobie oraz swoim domownikom wysoki poziom bezpieczeństwa. W wypadku wystąpienia zagrożenia urządzenie emituje sygnał dźwiękowy oraz świetlny, co pozwala na zminimalizowanie ryzyka pożaru. W naszym asortymencie znajdziesz sygnalizatory o różnych zastosowaniach.

   Cechy i zalety

    Wykrywacz znajdzie swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. W razie wystąpienia dymu w powietrzu, urządzenie wydaje głośny sygnał dźwiękowy dobrze słyszalny nawet z dużej odległości oraz dodatkowo emituje impuls świetlny. Poprzez zastosowanie go w swoim wnętrzu zminimalizujesz ryzyko wystąpienia pożaru, co zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno Tobie jak i Twoim domownikom. Produkt jest zasilany na baterię, dzięki czemu możesz go zamontować w miejscu oddalonym od tradycyjnego źródła zasilania. Dodatkowo element został wyposażony w sygnał zużycia baterii, dzięki czemu możesz łatwo kontrolować stan akumulatora. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór sygnalizatorów pochodzących od tego producenta.

     Specyfikacja techniczna

     Grubość produktu40mm
     Szerokość produktu145mm
     Wysokość produktu195mm
     Poziom ochronyIP20
     Typ reakcji alarmuAlarm dźwiękowy i wizualny
     Funkcja testu alarmuPrzycisk testu
     FunkcjeSygnalizacja dźwiękowa i optyczna. Posiada przycisk testu do sprawdzania prawidłowości działania oraz sygnalizację niskiego stanu baterii
     Napięcie zasilania9V
     KolorBiały
     Kod produktu5905548274300