LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Chemia instalacyjna

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Chemia instalacyjna

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wykrywacz nieszczelności Most 400 ml

Wykrywacz nieszczelności Most 400 ml

32,98
/ szt.
82,45
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykrywacz nieszczelności Most to niezawodny preparat, który podnosi bezpieczeństwo korzystania z powszechnie stosowanych urządzeń. Nowoczesny środek od razu sygnalizuje obecność szczelin między innymi w instalacji pieca gazowego. Atomizer jest wygodny w użyciu i dozuje odpowiednią ilość produktu. Duża pojemność butelki umożliwia wykonanie wielu aplikacji.

   Cechy i zalety

    Wykrywacz nieszczelności Most 400 ml jest specjalistycznym preparatem, który wpływa na jakość montażu i bezpieczeństwo korzystania z rozmaitych urządzeń. Jest powszechnie stosowany do wykrywania ewentualnych szczelin między innymi w instalacjach gazowych, systemach klimatyzacji, połączeniach węży i przewodach pneumatycznych. Wygodny atomizer dozuje substancję, która osiada na żądanej powierzchni. Wydobywające się powietrze lub inne gazy od razu zauważysz pod postacią pęcherzyków. Wykrywacz nieszczelności Most jest poręczny, ale równocześnie pojemny i bardzo wydajny. Bez trudu zmieścisz go w torbie na narzędzia oraz wykonasz wiele niezbędnych aplikacji. W naszym sklepie znajdziesz również inne produkty techniki instalacyjnej.

    • Materiał wykonania aluminium
    • Łatwy w użyciu
    • Spray

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPłyn do wykrywania nieszczelności
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaMost
    Kod produktu5906340819348