Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wylot rynny Marley średnica 12,5 / 10,5 cm brązowy
Strzałka w prawo

Wylot rynny Marley średnica 12,5 / 10,5 cm brązowy

63,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wylot rynny to część systemu odprowadzania wody opadowej z dachów budynków. Służy on do połączenia rynien – umożliwia spływanie z niej deszczówki. Produkt wyprodukowano z odpornego na warunki atmosferyczne PCV. Brązowy kolor pozwala na łatwe dopasowanie części do innych elementów tworzących system rynnowy. W naszym asortymencie posiadamy produkty z tej serii.

   Cechy i zalety

    Wylot rynny to ważna część każdego systemu odprowadzania deszczówki z dachu budynku. Produkt ten pozwala na połączenie dwóch rynien oraz umożliwia spłynięcie z nich wody do dalszych części konstrukcji. Dzięki jego zastosowaniu odprowadzanie deszczówki przebiega sprawnie i bez przelewania się wody na ściany budynku. Wylot rynny wykonano z PCV, które wykazuje odporność na wodę. Materiał ten sprawia, że produkt długotrwale zachowuje swoje pierwotne właściwości. Oferowany produkt ma brązowy kolor, dzięki czemu z łatwością dopasujesz do niego inne elementy systemu rynnowego. Instalowanie wylotu rynny jest proste i nie wymaga stosowania narzędzi. Montaż jest ponadto szybki, dzięki czemu zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na inne czynności remontowe. W ofercie posiadamy również inne produkty tej kategorii.

    • Najwyższa estetyka
    • Trwałość koloru
    • Łatwość montażu

    Specyfikacja techniczna

    KolorBrązowy
    Kod produktu4002644075860