Zobacz więcej Wyrzynarki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Wyrzynarki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wyrzynarka MacAllister Solo 18 V bez akumulatora
Strzałka w prawo

Wyrzynarka MacAllister Solo 18 V bez akumulatora

198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wyrzynarka MacAllister Solo to rozwiązanie dla osób przeprowadzających prace remontowo-budowlane. Możesz użyć jej zarówno do drewna, jak i do metalu. Zachowanie czystości w trakcie pracy z wyrzynarką jest proste, a beznarzędziowa wymiana brzeszczotu ułatwia obsługę urządzenia. Komfort pracy zwiększa też oświetlenie LED.

   Cechy i zalety

    Wyrzynarka MacAllister Solo 18 V bez akumulatora to praktyczne urządzenie, które przyda się do prac remontowo-budowlanych. W zależności od potrzeb wyrzynarkę możesz zastosować do drewna i do metalu. W zestawie znajdziesz 2 brzeszczoty do drewna i 1 do metalu. Wymiana brzeszczotu jest beznarzędziowa, co ułatwia obsługę urządzenia. Na komfort pracy wpływa także oświetlenie LED. Wyrzynarka to również rozwiązanie, z którym utrzymanie czystości w trakcie pracy jest łatwe. W komplecie znajduje się adapter do odkurzacza. Oprócz tego w skład zestawu wchodzą brzeszczoty, klucz imbusowy i prowadnica równoległa z pokrętłami. Akumulator i ładowarka są sprzedawane oddzielnie. Wyrzynarka MacAllister Solo jest objęta dwuletnią gwarancją. W Castoramie znajdziesz też inne przydatne elektronarzędzia.

    • Beznarzędziowa wymiana brzeszczotu
    • Oświetlenie LED
    • Łatwe utrzymanie czystość podczas pracy

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5063022034137