Zobacz więcej Sterowanie bramami i alarmami

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wysprzęglik siłownika Moovo TS432 zewnętrzny

Wysprzęglik siłownika Moovo TS432 zewnętrzny

128
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wysprzęglik to element umożliwiający prawidłowy montaż oraz działanie bram garażowych. Zapewnia znakomity efekt pracy na długi czas, ponieważ stworzony został ze stali odpornej na uszkodzenia mechaniczne. W zestawie znajdziesz również elementy montażowe, więc nie musisz kupować ich na własną rękę. Proponujemy również inne akcesoria stosowane w czasie montowania bram.

   Cechy i zalety

    Wysprzęglik wykorzystywany jest w czasie montowania bram garażowych – przyda się w większości gospodarstw domowych. Wykonany został z odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali, wobec czego przez długi czas zachowa nienaganny stan – stworzonej za jego pomocą konstrukcji nie będziesz musiał często odnawiać. W zestawie znajdziesz zarówno stalową linkę, jak też elementy montażowe, dzięki czemu części tych nie musisz dokupować z osobna. Całość zmontujesz własnoręcznie lub korzystając z usług specjalisty, jeśli nie posiadasz doświadczenia w takich pracach. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria przydatne podczas montowania bram, dlatego bezproblemowo skompletujesz części spełniające Twoje potrzeby.

     Specyfikacja techniczna

     Kompatybilnośćdo bram garażowych TS432KM
     KolorCzarny
     W zestawieLinka stalowa w koszulce, elementy montażowe, śruby
     Kod produktu8032595792963