icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Kominy i elementy kominów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wywietrzak grawitacyjny fi 110 mm brązowy

Wywietrzak grawitacyjny fi 110 mm brązowy

60,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wywietrzak grawitacyjny brązowy to istotny element systemu wentylacyjnego. Wspomaga odprowadzanie zanieczyszczonego powietrza i wilgoci z budynku. Jest prosty w montażu i wyróżnia się trwałością. W ofercie naszych sklepów znajdziesz wywietrzaki, kominki i wiele innych akcesoriów do wykonania skutecznej instalacji w budynku.

   Cechy i zalety

    Wywietrzak grawitacyjny fi 110 mm brązowy jest niezbędny podczas wznoszenia budynku. Ma specjalnie zaprojektowaną i wykonaną konstrukcję, która sprawia, że system wentylacji budynku działa niezależnie od warunków pogodowych. Element wykorzystuje nawet niewielką energię wiatru i wytworzone podciśnienie. Wspomaga wentylację pomieszczeń, a także przewodów kominowych, w których często gromadzi się wilgoć. Nadaje się do montażu na dachu. Wywietrzak grawitacyjny brązowy został wykonany z polipropylenu barwionego w masie, z dodatkiem stabilizatora UV. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i odkształcenia. Zmienne warunki pogodowe nie osłabiają jego konstrukcji. Wywietrzaki różnią się kolorystyką i średnicą. W naszym sklepie znajdziesz różne opcje tych produktów.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Grupa kolorystycznaBrązowy
     KolorBrązowy
     Kod produktu5903796224924