Dostawa za 1 zł na wybrane produkty świąteczne dla zamówień od 300 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl

Zobacz więcej Kominy i elementy kominów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wywietrzak grawitacyjny fi 50 mm brązowy

Wywietrzak grawitacyjny fi 50 mm brązowy

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wywietrzak grawitacyjny brązowy przyda Ci się podczas montażu instalacji wentylacyjnej. Dzięki niemu w przewodzie kominowym i pomieszczeniu nie gromadzi się nadmiar wilgoci. Element wykorzystuję siłę wiatru. Jest prosty w montażu i odporny na uszkodzenia mechaniczne spowodowane czynnikami atmosferycznymi. Produkt jest dostępny w wielu wariantach wymiarowych i kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Wywietrzak grawitacyjny fi 50 mm brązowy to niezbędny element systemu wentylacyjnego. Ma specjalnie opracowany kształt, dzięki czemu produkt wykorzystuje jedynie energię wiatru. To sprawia, że wentylacja jest wydajna i skuteczna, nawet gdy prędkość wiatru jest niewielka. Wywietrzak działa na zasadzie odpływu grawitacyjnego. Wytworzone podciśnienie usuwa z pomieszczenia zanieczyszczone i wilgotne powietrze. W praktyce oznacza to, że produkt zapobiega pojawianiu się zawilgocenia w przewodach kominowych. Wywietrzak grawitacyjny brązowy został wykonany z wysokiej jakości polipropylenu barwionego w masie. Ma również dodatek stabilizatora UV. Połączenie tych materiałów sprawia, że produkt jest odporny na warunki atmosferyczne, w tym opady i promieniowanie słoneczne. W ofercie sklepu znajdziesz wiele innych modeli wywietrzaków.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     Grupa kolorystycznaBrązowy
     KolorBrązowy
     Kod produktu5903796224863