Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kominy i elementy kominów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wywietrzak grawitacyjny fi 50 mm czarny

Wywietrzak grawitacyjny fi 50 mm czarny

37,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wywietrzak grawitacyjny czarny ma specjalnie opracowaną konstrukcję, dzięki której pomieszczenia wewnątrz budynków i przewody kominowe są odpowiednio wentylowane. Element jest prosty w montażu i wyróżnia się odpornością na warunki atmosferyczne. W naszym asortymencie znajdziesz wywietrzaki różniące się kolorystyką i średnicą wylotu.

  Cechy i zalety

  Wywietrzak grawitacyjny fi 50 mm czarny przyda Ci się podczas montażu instalacji wentylacyjnej. Ten niewielki element ma ogromne znaczenie dla całego budynku. Wykorzystując energię, wiatru skutecznie usuwa zanieczyszczone powietrze z pomieszczenia i zapobiega gromadzeniu się wilgoci w przewodzie kominowym. Działa poprzez wytworzone podciśnienie. Praca systemu, której wywietrzak grawitacyjny czarny jest częścią, wyróżnia się wydajnością, nawet gdy wiatr jest niezbyt silny. Do produkcji tego elementu został wykorzystany trwały materiał – polipropylen barwiony w masie, z dodatkiem stabilizatora UV. Solidna konstrukcja wywietrzaka jest odporna na promieniowanie słoneczne, odkształcenia i uszkodzenia. Produkt jest dostępny w różnych kolorach i rozmiarach.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Grupa kolorystycznaCzarny
   KolorCzarny
   Kod produktu5903796224870