Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do kotłów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Akcesoria do kotłów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wywiewka z płytą dachową Spiroflex 60/100 mm biała

Wywiewka z płytą dachową Spiroflex 60/100 mm biała

178
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wywiewka z płytą dachową Spiroflex biała jest niezbędnym elementem, który kończy system kominowy nad powierzchnią dachu. Produkt wyróżnia się wyjątkową trwałością i nie ulega korozji. Bez problemu dobierzesz do tego produktu pozostałe komponenty kanału odprowadzającego spaliny. Wszystkie pozostałe części montażowe znajdziesz w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Instalacja centralnego ogrzewania złożona jest z idealnie dobranych komponentów. Zwieńczeniem kanału odprowadzającego spaliny jest wywiewka z płytą dachową Spiroflex 60/100 mm biała. Jej głównym zadaniem jest zabezpieczenie wylotu komina przed opadami, śniegiem i gradem. Produkt został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki temu nie jest podatny na mikrouszkodzenia i korozję. Wywiewka z płytą dachową Spiroflex biała została zaprojektowana tak, by system grzewczy w Twoim domu działał bez zarzutu. Przeznaczona jest do montażu na dachu budynku. Jeśli szukasz trwałego rozwiązania, które dopasujesz do pozostałych części systemu kominowego, wybierz produkty Spiroflex. Zajrzyj do naszej oferty, gdzie znajdziesz inne elementy do budowy przewodu kominowego.

    • Wykonanie ze stali nierdzewnej

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu60mm
    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu5907520944195