Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do kotłów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Akcesoria do kotłów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wywiewka z płytą dachową Spiroflex 80/125 mm biała

Wywiewka z płytą dachową Spiroflex 80/125 mm biała

188
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wywiewka z płytą dachową Spiroflex jest niezbędnym elementem systemu odprowadzania odpadów spalania. Element przeznaczony jest do montażu na dachu budynku. Został wykonany ze stali nierdzewnej, co przedłuża czas jego użytkowania. Za jego pomocą ograniczysz przedostawanie się opadów atmosferycznych do wlotu komina i unikniesz jego zatkania.

   Cechy i zalety

    Wywiewka z płytą dachową Spiroflex 80/125 mm biała umożliwia Ci prawidłową instalację systemu odprowadzania spalin z pomieszczenia. Prawidłowo działający mechanizm pozbywania się dymu ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo. Pozwala on uniknąć ryzyka zatrucia odpadami spalania. Wywiewka z płytą dachową Spiroflex przystosowana jest do umieszczenia na dachu budynku. Zabezpiecza ona również komin przed zanieczyszczeniem opadami atmosferycznymi. Wywiewka Spiroflex wykonana została ze stali nierdzewnej. Dzięki temu jest odporna na korozję oraz zmienne warunki atmosferyczne. W ten sposób ograniczasz konieczność jej wymiany. Produkt posiada trzyletnią gwarancję. Dostępny jest w sklepach stacjonarnych. Zamówienie możesz złożyć też przez internet.

    • Wykonanie ze stali nierdzewnej

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu80mm
    MateriałStal nierdzewna
    Kod produktu5907520944478