icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie do szuflad Diall

Zabezpieczenie do szuflad Diall

7,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zabezpieczenie do szuflad doskonale sprawdzi się w każdym mieszkaniu, w którym przebywają dzieci. Uniemożliwia bowiem otworzenie szuflady bez wcześniejszego odbezpieczenia mechanizmu, który ją blokuje. Produkt wykonany został z elastycznego tworzywa ABS, a zatem jego zdemontowanie jest dla dorosłego użytkownika bardzo proste.

   Cechy i zalety

    Zabezpieczenie do szuflad znajdzie zastosowanie w każdym mieszkaniu, w którym przebywają dzieci – sprawdzi się także w przedszkolach i szkołach podstawowych. Zamocowanie produktu wewnątrz szuflady skutecznie uniemożliwia jej wysunięcie do końca, dzięki czemu jej zawartość nie będzie zagrażała Twojemu dziecku. Produkt składa się z 2 części, które łączy się ze sobą na zasadzie zatrzasku – aby je rozłączyć, należy lekko docisnąć jedną z nich, tak by jej końcówka wyskoczyła z otworu. Twoja pociecha nie będzie w stanie odbezpieczyć tego mechanizmu, jednak Ty zrobisz to z łatwością. Zabezpieczenie wykonane zostało bowiem z elastycznego materiału ABS. W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria meblowe, które zwiększą funkcjonalność Twoich szafek.

     Specyfikacja techniczna

     KolorNiebieski
     MateriałTworzywo ABS
     Kod produktu5908305615651