Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie drzwiczek Diall regulowane

Zabezpieczenie drzwiczek Diall regulowane

13,98
/ opak.
6,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zabezpieczenie uniemożliwi dziecku otwieranie szafek. Sprawdza się doskonale w kuchniach, gdzie zapobiega wysypywaniu na podłogę przez najmłodszych członków rodziny cukru lub mąki. Będzie służyło Ci przez długi czas, ponieważ jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje zabezpieczeń szafek.

   Cechy i zalety

    Zabezpieczenie stosowane jest często w domach zamieszkiwanych przez dzieci – uniemożliwia otwieranie przez nie szafek. Jest to model regulowany, wobec czego z łatwością dostosujesz go do wielkości swoich mebli. Zabezpieczenie zmniejszy ryzyko wysypania przez dziecko mąki lub cukru na kuchenną podłogę. Produkt zapobiegnie również przytrzaśnięciu sobie przez dziecko palca w czasie zamykania szafki. Zabezpieczenie będzie służyć Ci przez długi czas, ponieważ jest odporne na przerwania oraz pęknięcia. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również zabezpieczenia na narożniki szafek, które również spełniają istotną rolę w pomieszczeniach użytkowanych przez dzieci – zmniejszają ryzyko skaleczenia się przez nie w czasie zabawy.

     Specyfikacja techniczna

     KolorNiebieski, beżowy
     MateriałTworzywo ABS
     Kod produktu5908305613923