Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie drzwiczek Diall

Zabezpieczenie drzwiczek Diall

9,68
/ kpl.
4,84
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt przeznaczony jest do zabezpieczania drzwiczek – uniemożliwi dziecku wyciąganie z szafek różnych akcesoriów, dzięki czemu nie rozsypie ono mąki lub cukru na kuchennej podłodze. Sprawdza się też doskonale w domach zamieszkiwanych przez koty, które również często otwierają drzwiczki. Proponujemy także inne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Zabezpieczenie drzwiczek przyda się w większości gospodarstw domowych. Sprawdza się doskonale w domach zamieszkiwanych przez dzieci, ponieważ zapobiega wyciąganiu przez nie z szafek różnych akcesoriów. Zabezpieczenie stosowane jest najczęściej w kuchniach, zmniejszając ryzyko wysypywania na podłogę przez najmłodszych mieszkańców przykładowo mąki, bułki tartej lub cukru. Wykorzystywane jest też w domach zamieszkiwanych przez zwierzęta, które również mogłyby zrobić bałagan w szafkach. Produkt jest prosty w montażu oraz demontażu, więc z drzwiczki zabezpieczysz z łatwością. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje zabezpieczeń, więc możesz wybrać model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     KolorNiebieski, beżowy
     MateriałTworzywo ABS
     Kod produktu5908305613800