icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Pozostałe akcesoria

Strzałka w prawo

Zabezpieczenie gniazda Diall niebieskie

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie gniazda Diall niebieskie
11,98
/ kpl.
2
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Produkt przyda się w każdym domu zamieszkiwanym przez dzieci – umożliwia zabezpieczanie gniazdek elektrycznym. Zastosowanie tego produktu minimalizuje ryzyko włożenia przez dziecko palca do kontaktu, co mogłoby skutkować porażeniem prądem. W komplecie znajdziesz również kluczyk umożliwiający szybki demontaż zabezpieczenia.

  Cechy i zalety

  Produkt przeznaczony jest do zabezpieczania gniazdek elektrycznych – przyda się w każdym domu zamieszkiwanym przez dzieci. Zapobiega wkładaniu do gniazdek palców oraz małych elementów przez najmłodszych członków rodziny, zmniejszając ryzyko porażenia prądem. W zestawie znajdziesz również kluczyk umożliwiający sprawny demontaż produktu. Zabezpieczenie gniazda stosowane jest często nie tylko w domach, ale też przykładowo w przedszkolach – we wszystkich miejscach użytkowanych przez dzieci. Zabezpieczenie przymocujesz z łatwością bez konieczności stosowania skomplikowanych narzędzi. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, wobec czego wybierzesz model adekwatnie do własnych oczekiwań.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniakpl.
   KolorNiebieski
   MateriałTworzywo ABS
   Kod produktu5908305613794