icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Pozostałe akcesoria

Strzałka w prawo

Zabezpieczenie gniazda Diall

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie gniazda Diall
16,48
/ kpl.
2,75
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zabezpieczenie gniazda stosowane jest często w pomieszczeniach użytkowanych przez dzieci. Produkt ten zapobiega wkładaniu przez najmłodszych mieszkańców palców do gniazd elektrycznych, minimalizując ryzyko porażenie prądem. W zestawie znajdziesz kluczyk przeznaczony do sprawnego demontażu zabezpieczenia. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Zabezpieczenie gniazda przyda się w każdym gospodarstwie domowym – zapewni poczucie bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom, ponieważ minimalizuje ryzyko porażenia prądem. Spełnia szczególnie istotną rolę w pomieszczeniach, w których przebywają najmłodsi członkowie rodziny – zapobiega włożeniu przed dziecko palca lub przedmiotu do gniazda elektrycznego. Zabezpieczenie stosowane jest często nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w przedszkolach. W zestawie znajduje się kluczyk umożliwiający łatwy demontaż produktu. Komplet zawiera 6 sztuk zabezpieczeń, więc nie musisz kupować każdego elementu z osobna. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje zabezpieczeń gniazda, wobec czego możesz z powodzeniem wybrać model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniakpl.
   KolorNiebieski
   MateriałTworzywo ABS
   Kod produktu5908305613787