icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo

Zabezpieczenie narożnika Diall 200 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie narożnika Diall 200 cm
29,98
/ szt.
14,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zabezpieczenie przeznaczone jest do zamocowania na narożniku – zmniejszy ryzyko skaleczenia się przez dziecko w czasie zabawy. Sprawdza się znakomicie nie tylko w pokojach dziecięcych, ale również w przedszkolach. Zabezpieczenia mocowane jest również w niewielkich pomieszczeniach, gdzie o narożniki ocierają się nawet osoby dorosłe. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Zabezpieczenie narożnika stosowne jest często w pokojach dziecięcych oraz w przedszkolach – minimalizuje ryzyko skaleczenia się przez dziecko w czasie codziennej zabawy. Produkt wykonany został z miękkiego materiału, dzięki czemu zapewnia doskonałą amortyzację. Do zamocowania zabezpieczenia nie są potrzebne skomplikowane narzędzia, więc jego przymocujesz je błyskawicznie. Zabezpieczenie stosowane jest też często w małych pomieszczeniach z myślą o osobach dorosłych – możesz przymocować je do narożnika, o który często ocierasz się w czasie wykonywania codziennych prac. Zabezpieczenie będzie znakomicie spełniało swoje zadanie przez długi czas, ponieważ jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje rodzaje tego produktu, więc wybierzesz zabezpieczenie narożnika, które najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorNiebieski, beżowy
   MateriałSBR
   Kod produktu5908305613947