icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo

Zabezpieczenie narożnika Diall 37 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie narożnika Diall 37 cm
21,48
/ kpl.
10,74
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zabezpieczenie narożnika szafki przyda się w każdym przedszkolu oraz domu zamieszkiwanym przez dzieci. Produkt ten zmniejsza ryzyko skaleczenia się podczas otarcia się o mebel, więc stosowane jest też często w małych pomieszczeniach z myślą o osobach dorosłych. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Zabezpieczenie przeznaczone jest do zamocowania na narożniku szafki – produkt ten zmniejsza ryzyko skaleczenia się podczas otarcia się o mebel. Stosowane jest często w pokojach dziecięcych, gdzie umożliwia dzieciom swobodną zabawę. Sprawdza się doskonale nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w przedszkolach. Mocowane jest też często z myślą o osobach dorosłych – możesz umieścić je przykładowo na półkach, o które często ocierasz się podczas codziennych obowiązków. Zabezpieczenie będzie doskonale spełniało swoje zadanie przez długi czas, ponieważ jest odporne na obtarcia. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również elementy uniemożliwiające dzieciom wkładanie palców do kontaktów oraz otwieranie szafek, więc z łatwością skompletujesz wszystkie akcesoria spełniające Twoje potrzeby.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniakpl.
   KolorBeżowy
   MateriałSBR
   Kod produktu5908305613978