icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo

Zabezpieczenie narożnika Diall okrągłe

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie narożnika Diall okrągłe
8,38
/ kpl.
2,10
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zabezpieczenie umożliwia wygładzenie narożnika szafki – dzięki temu dziecko nie skaleczy się w czasie zabawy. Produkt sprawdza się znakomicie nie tylko w pokojach dziecięcych, ale również w przedszkolach. Jest przezroczysty, wobec czego prezentuje się wyjątkowo estetycznie. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Zabezpieczenie narożników szafki przyda się w każdym domu zamieszkiwanym przez dziecko – zapobiegnie skaleczeniu się przez nie w przypadku przewrócenia się na mebel. Stosowane jest często w pokojach dzieci, jak też w przedszkolach. Jest przezroczyste, dzięki czemu nie wpłynie na wygląd pomieszczenia – prezentuje się wyjątkowo estetycznie. Zabezpieczenie użytkowane jest także z myślą o osobach dorosłych, wobec czego możesz umieścić je na narożniku, o który często ocierasz się w czasie codziennych prac. Produkt będzie służył Ci przez długi czas, ponieważ jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również zabezpieczenie uniemożliwiające otwieranie szafek lub szuflad przez dzieci.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniakpl.
   KolorTransparentny
   MateriałPolichlorek winylu (PCV)
   Kod produktu5908305613893