icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo

Zabezpieczenie narożnika Diall płaskie transparentne

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie narożnika Diall płaskie transparentne
14,98
/ kpl.
3,75
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zabezpieczenie przeznaczone jest do zamocowania na narożnikach szafki – zmniejszy ryzyko skaleczenia się przez dziecko w czasie zabawy. Produkt prezentuje się wyjątkowo estetycznie, ponieważ jest przezroczysty. Stosowany jest często nie tylko w domach zamieszkiwanych przez dzieci, ale również w przedszkolach. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Zabezpieczenie narożnika szafki przyda się w każdym domu zamieszkiwanym przez dzieci, ponieważ zmniejsza ryzyko skaleczenia się przez najmłodszych członków w czasie zabawy. Produkt jest przezroczysty, wobec czego prezentuje się wyjątkowo estetycznie. Mocowany jest nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też w przedszkolach. Zabezpieczenie zainstalujesz błyskawicznie, bez konieczności stosowania skomplikowanych narzędzi. Będzie doskonale spełniało swoją funkcję przez długi czas, gdyż cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Produkt zaleca się stosować nie tylko w pokojach dzieci, ale również w innych pomieszczeniach często przez nie użytkowanych. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje zabezpieczeń, więc możesz wybrać produkt adekwatny do indywidualnych oczekiwań.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniakpl.
   KolorTransparentny
   MateriałPolichlorek winylu (PCV)
   Kod produktu5908305613824