icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo

Zabezpieczenie narożnika Diall transparentne

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie narożnika Diall transparentne
10,48
/ kpl.
2,62
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zabezpieczenie stosowane jest często w pokojach dzieci oraz w przedszkolach. Produkt ten zmniejsza ryzyko skaleczenia się podczas kontaktu z narożnikiem szafki. Zabezpieczenie jest przezroczyste, więc wygląda wyjątkowo estetycznie. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, więc wybierzesz model adekwatnie do własnych potrzeb.

  Cechy i zalety

  Zabezpieczenie narożnika stosowane jest często zarówno w domach, jak też w przedszkolach. Produkt zmniejsza ryzyko skaleczenia się dziecka w czasie zabawy. Stosowany jest także z myślą o osobach dorosłych – możesz przymocować go na wystającym narożniku, o który często się ocierasz podczas wykonywania codziennych prac. Zabezpieczenie prezentuje się estetycznie, ponieważ jest przezroczyste. Do jego zamocowania nie potrzebujesz skomplikowanych narzędzi, więc montaż zabezpieczenia jest wyjątkowo łatwy i przebiega błyskawicznie. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również zabezpieczenia uniemożliwiające otwieranie szafek przez najmłodszych członków rodziny, które są niezwykle przydatne w domach zamieszkiwanych przez dzieci.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniakpl.
   KolorTransparentny
   MateriałPolichlorek winylu (PCV)
   Kod produktu5908305613848