icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo

Zabezpieczenie narożnika szafki Diall płaskie

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie narożnika szafki Diall płaskie
11,48
/ kpl.
5,74
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zabezpieczanie narożnika szafki stosowane jest często w przedszkolach oraz pokojach dzieci – zmniejszy ryzyko skaleczenia się w czasie zabawy. Produkt sprawdza się również w niewielkich pomieszczeniach, gdzie nawet osoby dorosłe często ocierają się o narożniki szafek. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Produkt przeznaczony jest do zabezpieczenia narożnika szafki – zmniejsza ryzyko skaleczenia się przez dziecko w czasie zabawy. Stosowany jest często w gospodarstwach domowych, jak też w przedszkolach oraz szkołach. Montaż i demontaż zabezpieczenia jest łatwy, ponieważ nie wymaga stosowania żadnych narzędzi. Produkt cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, doskonale spełniając swoje zadanie przez długi czas. Zabezpieczenie mocowane jest nie tylko z myślą o dzieciach, ale również o osobach dorosłych – możesz umieścić je na narożniku, o który często ocierasz się podczas codziennych prac. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również zabezpieczenie uniemożliwiające otwieranie szafek, które również są wyjątkowo przydatne w domach zamieszkiwanych przez dzieci.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniakpl.
   KolorNiebieski, beżowy
   MateriałTworzywo ABS
   Kod produktu5908305613879