icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo

Zabezpieczenie narożnika szafki Diall

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie narożnika szafki Diall
8,28
/ kpl.
4,14
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zabezpieczenie do narożników zmniejszy ryzyko skaleczenia się dziecka w czasie zabawy. Mocowane jest często w przedszkolach, jak też w gospodarstwach domowych. Doskonale spełnia swoje zadanie przez długi czas, ponieważ jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również zabezpieczenia uniemożliwiające otwieranie szafek przez dzieci.

  Cechy i zalety

  Produkt przeznaczony jest do zabezpieczenia narożników szafki – przyda się w każdym domu zamieszkiwanym przez dzieci. Zabezpieczenie zmniejsza ryzyko skaleczenia się przez dziecko w czasie zabawy, więc sprawdza się też doskonale przykładowo w przedszkolach. Montaż oraz demontaż produktu nie wymaga stosowania skomplikowanych narzędzi, więc zainstalujesz go z łatwością. Zabezpieczenie będzie doskonale spełniało swoją funkcję przez długi czas, gdyż cechuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Produkt możesz zamocować nie tylko w pokoju dziecięcym, ale również w innych pomieszczeniach, często użytkowanych przez najmłodszego członka rodziny. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, wobec czego wybierzesz model najlepiej spełniający Twoje wymagania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniakpl.
   KolorNiebieski, beżowy
   MateriałTworzywo ABS
   Kod produktu5908305613817