Zobacz więcej Zabezpieczenia rowerowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria do rowerów

Strzałka w prawo

Zabezpieczenia rowerowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie rowerowe Smith & Locke 22 x 2000 mm
Strzałka w prawo

Zabezpieczenie rowerowe Smith & Locke 22 x 2000 mm

89,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Z prezentowanym zapięciem rowerowym pozostawienie jednośladu w miejscu pełnym innych rowerów będzie łatwością. Jest to długa linka, którą wygodnie przeciągniesz pomiędzy innymi pojazdami. Produkt wykonany został ze stalowych segmentów, które cechują się dużą elastycznością. Całość pokryta jest osłonką z PCV chroniącą linkę przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.

   Cechy i zalety

    Kiedy podjeżdżasz rowerem pod pracę często okazuje się, że przy stojakach brakuje już miejsca na Twój jednoślad? Z łatwością przypniesz go nawet w najbardziej trudno dostępnym miejscu za pomocą prezentowanego produktu. Jest to długa linka o dużej elastyczności. Wykonana została ze stalowych segmentów, które cechują się wysokim stopniem odporności na złamanie i próby przecięcia. Całość pokryta jest osłonką z PCV. Zapewnia ona produktowi ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i powstawaniem korozji. Produkt wygodnie zapniesz i otworzysz za pomocą dostępnego w zestawie kluczyka. W szerokiej ofercie sklepów sieci Castorama znajdziesz znacznie więcej modeli różnych zapięć rowerowych. Sprawdź koniecznie i wybierz najodpowiedniejsze dla siebie!

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2000mm
     Średnica produktu22mm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MateriałStal
     Kod produktu3663602835097