Zobacz więcej Zabezpieczenia rowerowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria do rowerów

Strzałka w prawo

Zabezpieczenia rowerowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie rowerowe Smith & locke klucz 6 x 550 mm
Strzałka w prawo

Zabezpieczenie rowerowe Smith & locke klucz 6 x 550 mm

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zabezpieczenie roweru może stanowić akcesorium, które chętnie pozostawisz na stałe przypięte do jednośladu. Kolorowa linka nie tylko zapewni Twojemu pojazdowi ochronę przed próbami kradzieży, ale także go ozdobi. Możesz wybrać jeden z kilku żywych, przyciągających wzrok odcieni. Sprawdź także inne modele zabezpieczeń rowerowych z naszej oferty.

   Cechy i zalety

    Lubisz otaczać się ciekawymi, atrakcyjnymi przedmiotami i chcesz, aby Twój rower prezentował się równie stylowo, co Ty? Ten cel z łatwością osiągniesz, dobierając do swojego jednośladu wyjątkowe akcesoria. Takie może być również zapięcie, z którego korzystasz, by zabezpieczyć dwukołowiec przed kradzieżą. Prezentowana linka dostępna jest w kilku przyciągających wzrok kolorach. Wożąc ją ze sobą, będziesz mieć pewność, że każdy element roweru posiada swój własny, wyjątkowy charakter i nie pozostanie niezauważony. To również sprzyja bezpieczeństwu Twojej własności – jaskrawe zabezpieczenie od razu rzuca się w oczy i zniechęca do prób kradzieży. Linka wykonana jest ze stali, natomiast kolorowa osłonka to elastyczne tworzywo sztuczne. Sprawdź także inne modele dostępne w naszych sklepach.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu550mm
     Średnica produktu6mm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MateriałStal
     Kod produktu3663602835028