Zobacz więcej Zabezpieczenia rowerowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria do rowerów

Strzałka w prawo

Zabezpieczenia rowerowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie rowerowe Smith & Locke na klucz 8 x 1800 mm
Strzałka w prawo

Zabezpieczenie rowerowe Smith & Locke na klucz 8 x 1800 mm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeżdżąc na rowerze, często musisz pozostawić go bez opieki – pod sklepem podczas zakupów czy na cały dzień pracy pod siedzibą firmy. Aby był bezpieczny i chroniony przed kradzieżą, koniecznie przypnij go za pomocą prezentowanej linki. Jest długa i bardzo wygodna w obsłudze. Wykonana została ze stali i powleczona osłonką z PCV, dzięki czemu jest odporna na próby przecięcia i warunki atmosferyczne.

   Cechy i zalety

    Jazda na rowerze to doskonały sposób na przemieszczanie się po mieście, jednak postoje mogą okazać się problematyczne. Bez odpowiedniego zabezpieczenia ryzykownie jest zostawić jednoślad bez opieki. Jeśli zaopatrzysz się w prezentowany produkt, zwiększysz ochronę swojej własności. Jest to długa, elastyczna linka, za pomocą której z łatwością przypniesz rower nawet w trudno dostępnym miejscu. Jest ona wykonana z wytrzymałej stali, która cechuje się wysokim stopniem odporności na próby przecięcia. Zapewni Ci więc poczucie pewności i bezpieczeństwa. Całość pokryta jest sztucznym tworzywem PCV, które chroni linkę przed powstawaniem korozji pod wpływem deszczów i wiatru. W naszych sklepach dostępne są także inne modele zabezpieczeń rowerowych. Sprawdź koniecznie!

    • Zamknięcie na klucz

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1800mm
    Średnica produktu8mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MateriałStal
    Kod produktu3663602835066