Zobacz więcej Zabezpieczenia rowerowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria do rowerów

Strzałka w prawo

Zabezpieczenia rowerowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie rowerowe Smith & Locke na szyfr 8 x 1200 mm
Strzałka w prawo

Zabezpieczenie rowerowe Smith & Locke na szyfr 8 x 1200 mm

33,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Linka zabezpieczająca do roweru zamykana na kilkucyfrowy kod to wysoce wygodne rozwiązanie, dzięki któremu zawsze będziesz mógł pozostawić rower bez opieki na czas przerwy w wycieczce. Bardzo łatwo się ją obsługuje – nie wymaga to posiadania dodatkowych kluczyków, które często się gubią. Sprawdź także inne modele zabezpieczeń rowerowych z naszej oferty.

   Cechy i zalety

    Zdarzyło Ci się kiedyś zgubić kluczyk do zabezpieczenia rowerowego, przez co nie mogłeś pozostawić jednośladu bez opieki na czas postoju? Z prezentowaną linką podobna sytuacja więcej Cię nie spotka. Zamykana jest i otwierana za pomocą kilkucyfrowego szyfru i nie posiada dodatkowych akcesoriów, które łatwo jest zapodziać lub mogą się zniszczyć. Produkt wykonany został z elastycznej, ale wysoce wytrzymałej stali. Cała linka pokryta została tworzywem sztucznym PCV, które zabezpiecza ją przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Długie zapięcie rowerowe ułatwia przymocowanie go do trudno dostępnego stojaka. W szerokiej ofercie sklepów sieci Castorama znajdziesz wiele innych modeli linek i łańcuchów. Sprawdź koniecznie i wybierz najlepszy dla siebie.

    • Zamknięcie na szyfr

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1200mm
    Średnica produktu8mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MateriałStal
    Kod produktu3663602835059