Zobacz więcej Zabezpieczenia rowerowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria do rowerów

Strzałka w prawo

Zabezpieczenia rowerowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie rowerowe szyfr 6 x 550 mm
Strzałka w prawo

Zabezpieczenie rowerowe szyfr 6 x 550 mm

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się zgubić kluczyk od zapięcia rowerowego, zapewne straciłeś zaufanie do tego rodzaju zabezpieczeń. W takim przypadku do gustu przypadnie Ci prezentowana linka. Do jej otwarcia konieczne jest jedynie zapamiętanie krótkiego kodu. Produkt dostępny jest w kilku ciekawych i atrakcyjnych wersjach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Niejednokrotnie zdarzyło Ci się zgubić kluczyk do zapięcia rowerowego, zatem teraz pozostawiasz jednoślad niezabezpieczony? Zapewne zatem wciąż stresujesz się, że w momencie, gdy ponownie będziesz chciał na niego wsiąść, nie znajdziesz go tam, gdzie zaparkowałeś. Takich sytuacji z powodzeniem unikniesz, wybierając prezentowany produkt. To linki zabezpieczające, które otwiera się za pomocą szyfru. Nie jest zatem wymagane, by nosić ze sobą małe i łatwe do zgubienia kluczyki. Wystarczy zapamiętać kilku-cyfrowy kod, by w móc udać się w dalszą podróż rowerową. Zapięcia dostępne są w kilku ciekawych kolorach, które w czasie jazdy mogą służyć za element dekoracyjny jednośladu. Sprawdź też pozostałe modele zabezpieczeń, jakie posiadamy w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu550mm
     Średnica produktu6mm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MateriałStal
     Kod produktu3663602835035