icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Blokady do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria drzwiowe

Strzałka w prawo

Blokady do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie szafki / szuflady Abus Danni białe
Strzałka w prawo

Zabezpieczenie szafki / szuflady Abus Danni białe

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zabezpieczenie szafki / szuflady Abus Danni białe to rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł zablokować drzwi przed otwieraniem. Dzięki temu Twoje dziecko nie będzie miało dostępu do niebezpiecznych przedmiotów lub substancji. Zabezpieczenie jest wykonane z wysokiej jakości materiałów. Urządzenie nie sprawi problemów w montażu oraz obsłudze.

  Cechy i zalety

  Chcesz zabezpieczyć szufladę przed dzieckiem? Zabezpieczenie szafki / szuflady Abus Danni białe to produkt, dzięki któremu zablokujesz dostęp do komody czy szafy małemu dziecku. W przypadku maluchów istotne jest odcięcie ich od niebezpiecznych przedmiotów, substancji chemicznych czy leków. Zabezpieczenie szafki / szuflady Abus Danni jest wykonane z najwyższej jakości materiału, dzięki któremu będzie Ci służyć przez długi czas. Dzięki naklejkom 3M nie musisz się również martwić montażem. Mocowanie zajmie Ci dosłownie kilka sekund. Gadżet ten jest skuteczną blokadą dla najmłodszych, jednak Ty nie będziesz miał problemów z jej otworzeniem. Wystarczy nacisnąć z jednej ze stron. Sprawdź pozostałe produkty z tej serii w asortymencie sklepu Castorama.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorBiały
   MateriałTworzywo sztuczne
   Kod produktu4003318769719