Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Blokady do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria drzwiowe

Strzałka w prawo

Blokady do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zabezpieczenie szuflady Abus Jonas uniwersalne
Strzałka w prawo

Zabezpieczenie szuflady Abus Jonas uniwersalne

29,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zabezpieczenie szuflady Abus Jonas uniwersalne to rozwiązanie, dzięki któremu ograniczysz dostęp dziecka do niebezpiecznych dla niego przedmiotów, jakie mogą znajdować się w szufladzie. Mechanizm wykonany z plastiku jest prosty w montażu i wytrzymały. Nadaje się także komód oraz szafek. Ten produkt to gwarancja bezpieczeństwa malucha.

   Cechy i zalety

    Małe dzieci, kiedy rosną i zaczynają raczkować, zaczynają się interesować wszystkim, co znajduje się w ich zasięgu. Szczególnie niebezpieczne są szuflady. Mogą się w nich znajdować różne rzeczy, od chemikaliów po szkło lub ostre narzędzia. Niezależnie od jej zawartości, istotne jest jej odpowiednie zablokowanie. Zabezpieczenie szuflady Abus Jonas uniwersalne to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Jest ono niezwykle proste w montażu. Nie musisz wiercić dziur w meblach. Wystarczy mocowanie na naklejkach 3M. Eleganckie wykonanie nie zepsuje wystroju wnętrza. Zabezpieczenie szuflady Abus Jonas uniwersalne jest także proste w obsłudze. Blokadę otworzysz z obu stron. Więcej produktów tego producenta znajdziesz w ofercie sklepu Castorama.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu4003318769658