Zobacz więcej Zasłonki prysznicowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Zasłonki prysznicowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Żabki do zasłony prysznicowej Nira transparentne

Żabki do zasłony prysznicowej Nira transparentne

16,98
/ kpl.
1,42
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Żabki do zasłony prysznicowej Nira to produkt przeznaczony do zawieszenia zasłonki prysznicowej przy brodziku w łazience. Żabki są solidnie wykonane z tworzywa sztucznego, a to zapewnia ich trwałość i wytrzymałość. Produkt nie dziurawi i nie przedziera tkaniny i pozwala na lekkie i płynne jej poruszanie po drążku. Żabki są transparentne, więc pasują do wielu kolorystycznych aranżacji.

   Cechy i zalety

    Jeśli posiadasz brodzik prysznicowy z zasłonką to koniecznie zadbaj o odpowiednie akcesoria, które ułatwią codzienne korzystanie z prysznica. Żabki do zasłony prysznicowej Nira to niezbędne wyposażenie, które umożliwia zawieszenie różnego rodzaju zasłon na drążku, przy brodziku prysznicowym. To proste, praktyczne i wygodne rozwiązanie, cenione zwłaszcza przez amatorów ekonomicznych i sprawdzonych produktów. Żabki do zasłony są solidnie wykonane z tworzywa sztucznego i precyzyjnie wykończone. Ich montaż nie powinien sprawiać żadnych trudności i skutecznie przytrzymują zasłonkę bez obaw o jej rozdarcie czy przedziurawienie. Żabki można myć wodą, a to pozwala na zachowanie czystości w pomieszczeniu. Produkt wykonany jest w przezroczystym kolorze, dzięki czemu jest dyskretny i nie rzuca się w oczy.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKółka i żabki do zasłon prysznicowych
     Liczba sztuk w opakowaniu12
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaCooke & Lewis
     Długość produktu65mm
     SeriaNira
     Waga produktu56g
     Grupa kolorystycznaTransparentny
     KolorTransparentny
     MateriałPolipropylen (PP)
     Wymagany montażNie wymaga montażu
     Kod produktu3663602966937