icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pozostałe narzędzia

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pozostałe narzędzia

Strzałka w prawo

Zaciskacz do zestawu wyrównującego płytki

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaciskacz do zestawu wyrównującego płytki
56,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zaciskacz do zestawu wyrównującego płytki to niewielkie narzędzie, które z pewnością ułatwi Ci układanie glazury, terakoty i gresu. Wytworzony z polietylenu produkt wykazuje trwałość, dzięki czemu nie straci on zbyt szybko na funkcjonalności. Element umożliwi Ci regulację grubości płytek podczas ich montażu – w ten sposób z łatwością stworzysz podłogę, która będzie spełniać Twoje wymagania.

  Cechy i zalety

  Zaciskacz do zestawu wyrównującego płytki stanowi element niezbędny podczas układania glazury, terakoty i gresu. Narzędzie z pewnością doceni każdy majsterkowicz – czy to początkujący czy też bardziej doświadczony. Produkt charakteryzuje się łatwym użytkowaniem. Pozwoli on np. na wyrównanie grubości płytek tak, aby podłoga była jednolita i równa. Wyposażono go również w stopkę poziomującą, która ułatwia precyzyjne wykonanie tej czynności. Zaciskacz został wyprodukowany z polietylenu, który jest nie tylko trwały, lecz także odporny na drobne urazy mechaniczne. Możesz zatem korzystać z niego przez długi czas, nie martwiąc się tym, że straci on na funkcjonalności gdy go upuścisz. Oferujemy Ci też inne akcesoria, które ułatwią samodzielne układanie płytek.

  • Stopka poziomująca
  • Regulacja docisku klina w klips
  • Regulacja grubości płytek
  • Lekki, wytrzymały i prosty w użyciu

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaSzt.
  MateriałPolietylen (PE)
  Kod produktu5906704001167