icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Akcesoria - sznury, pasy i łańcuchy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Sznury, pasy i łańcuchy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaciski lin siodełkowe Stahl pojedyncze 6 mm 2 szt.

Zaciski lin siodełkowe Stahl pojedyncze 6 mm 2 szt.

9,28
/ opak.
4,64
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zacisk linowy siodełkowy jest wykorzystywany do tworzenia solidnych pętel lub łączeń linowych. Znajdzie on zastosowanie w branży budowlanej – podczas stosowania liny do przenoszenia ciężkich elementów konstrukcyjnych lub w transportowej – do tworzenia wytrzymałych zacisków, które zabezpieczą przewożony ładunek. Produkt jest stworzony z wytrzymałej stali ocynkowanej, która jest odporna na rdzę.

   Cechy i zalety

    Zacisk linowy siodełkowy nadaje się do tworzenia solidnych pętli na linach, które znajdą zastosowanie w budownictwie oraz transporcie. Z łatwością można go dopasować do lin stalowych lub wykonanych z włókna sztucznego o odpowiedniej średnicy. W budownictwie wraz z liną może być wykorzystany do przenoszenia ciężkich elementów konstrukcyjnych. W transporcie zaś będzie on przydatnym elementem, który może znacznie poprawić stabilność przewożonego towaru. Produkt został wykonany ze stali ocynkowanej, która jest odporna na duże przeciążenia oraz szkodliwe oddziaływanie wilgotnego powietrza. Zestaw zawiera dwie sztuki produktu, które mogą posłużyć do stworzenia solidnej pętli lub łączenia. W naszej ofercie znajdziesz również zaciski o innych rozmiarach, które w prosty sposób dobierzesz do liny o każdej średnicy.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaopak.
     MateriałStop cynku
     Liczba sztuk w opakowaniu2
     Średnica produktu6mm
     Kod produktu5906711284768