icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zawiasy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zawiasy

Strzałka w prawo

Zaczep budowlany ozdobny 14 mm przykręcany ocynk

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zaczep budowlany ozdobny 14 mm przykręcany ocynk
14,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zaczep wykorzystywany jest w czasie prac wykończeniowych, ponieważ umożliwia mocowanie furtek, bram lub drzwi. Będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas, gdyż jest odporny na wyginanie się oraz pękanie. Korzystnie wpłynie na wygląd Twojego otoczenia – posiada atrakcyjne wykończenie. Proponujemy również inne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Zaczep stosowany jest w czasie wykończonych – przeznaczony jest do mocowania, a także płynnego otwierania i zamykania furtek lub bram. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ jest odporny na wyginanie się oraz pękanie. Nie ulega niszczeniu nawet w przypadku jego intensywnej eksploatacji, wobec czego znakomicie sprawdzi się nie tylko w gospodarstwie domowym, ale też przy wejściu do sklepu i w innych lokalach użytku publicznego. Produkt pełni również funkcję dekoracyjną, gdyż posiada ozdobne wykończenie – korzystnie wpłynie na wygląd bramy, furtki lub drzwi. Przeznaczony jest do zamocowania poprzez przykręcanie, więc z powodzeniem możesz zainstalować go samodzielnie. W proponowanej ofercie znajdziesz różne rozmiary zaczepów, zatem wybierzesz model najlepiej spełniający Twoje potrzeby.

  • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
  • Prosty montaż
  • Estetyczny wygląd

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Średnica trzpienia14mm
  KolorOcynk żółty
  Kod produktu5906711246780