icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek kasetowy LOB AKP22-A1

Zamek kasetowy LOB AKP22-A1

31,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zamek stanowi uniwersalny element budowy szaf, kasetek oraz skrzynek pocztowych. Dzięki jego zastosowaniu zabezpieczysz swoje prywatne rzeczy oraz korespondencję przed nieodpowiednimi osobami. Element posiada prostą budowę, dlatego z łatwością przymocujesz go do wybranej powierzchni. Dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia będziesz mógł go użytkować przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Zamek typu AK22-A1 posłuży Ci jako zabezpieczenie elementów domowego i przydomowego wyposażenia. Sprawdzi się podczas tworzenia konstrukcji stalowych szaf, jak również kasetek. Dzięki jego zastosowaniu będziesz mógł bezpiecznie przechowywać swoje prywatne rzeczy w jednym miejscu. Ponadto możesz go wykorzystać jako część konstrukcyjną skrzynki pocztowej, uniemożliwiając odbiór Twojej korespondencji przez niewłaściwe osoby. W zestawie znajdują się 2 sztuki kluczy, przez co dodatkowy element do otwierania i zamykania będziesz miał zawsze pod ręką. Produkt posiada odporną na uszkodzenia budowę, dlatego będziesz mógł go długotrwale eksploatować. W naszym asortymencie posiadamy zamki przeznaczone także do innych powierzchni, co ułatwi Ci wybór właściwego modelu.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaLOB
     KolorNikiel
     Kod produktu5905452912732