icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek kasetowy LOB AKP22-A1

Zamek kasetowy LOB AKP22-A1

31,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zamek stanowi uniwersalny element budowy szaf, kasetek oraz skrzynek pocztowych. Dzięki jego zastosowaniu zabezpieczysz swoje prywatne rzeczy oraz korespondencję przed nieodpowiednimi osobami. Element posiada prostą budowę, dlatego z łatwością przymocujesz go do wybranej powierzchni. Dzięki wysokiej odporności na uszkodzenia będziesz mógł go użytkować przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Zamek typu AK22-A1 posłuży Ci jako zabezpieczenie elementów domowego i przydomowego wyposażenia. Sprawdzi się podczas tworzenia konstrukcji stalowych szaf, jak również kasetek. Dzięki jego zastosowaniu będziesz mógł bezpiecznie przechowywać swoje prywatne rzeczy w jednym miejscu. Ponadto możesz go wykorzystać jako część konstrukcyjną skrzynki pocztowej, uniemożliwiając odbiór Twojej korespondencji przez niewłaściwe osoby. W zestawie znajdują się 2 sztuki kluczy, przez co dodatkowy element do otwierania i zamykania będziesz miał zawsze pod ręką. Produkt posiada odporną na uszkodzenia budowę, dlatego będziesz mógł go długotrwale eksploatować. W naszym asortymencie posiadamy zamki przeznaczone także do innych powierzchni, co ułatwi Ci wybór właściwego modelu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     MarkaLOB
     KolorNikiel
     Kod produktu5905452912732