Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek magnetyczny czarny pojedynczy

Zamek magnetyczny czarny pojedynczy

7,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zamek stosowany jest jako dodatkowy element montażowy szafek meblowych, umożliwiając ich łatwe i dokładne zamykanie. Do jego produkcji użyto stali o wysokiej twardości, przez co zatrzask nie ulega uszkodzeniom pomimo częstego otwierania i zamykania drzwiczek. Obudowę zamka wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które wpływa na jakość całej budowy.

   Cechy i zalety

    Zamek w kolorze czarnym posłuży Ci jako uniwersalne zamknięcie szafek meblowych. Produkt powstał z połączenia stali oraz tworzywa sztucznego – materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia, które umożliwią Ci długotrwałe eksploatowanie elementu. Dzięki jego zastosowaniu zadbasz o szczelne domykanie szafek bez wywiercania otworów na wierzchniej stronie mebla, ponieważ produkt przeznaczony jest do przymocowania wewnątrz. W komplecie znajduje się specjalna blaszka, dzięki której szybko i precyzyjnie przykręcisz zamek do wybranej powierzchni. Magnetyczny zamek jest bardzo wygodny w użytkowaniu oraz umożliwia szczelne zamknięcie drzwiczek poprzez ich lekkie dociśnięcie do szafki. W naszym asortymencie posiadamy bogaty wybór zamków meblowych, przez co z będziesz mógł wybrać odpowiedni model w zależności od potrzeb.

    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Bezawaryjne działanie
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5906711249286