icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo

Zamek meblowy LOB ZMB1

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek meblowy LOB ZMB1
28,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zamek ZMB1 wykorzystywany jest jako zabezpieczenie drzwi, szafek oraz szuflad. Do jego produkcji użyto metalu o wysokich właściwościach wytrzymałościowych, dlatego posłuży Ci na długo. W zestawie znajduje się komplet kluczy, wkręty oraz inne akcesoria, jakich potrzebujesz do właściwego zamontowania i użytkowania produktu.

  Cechy i zalety

  Zamek ZMB1 to praktyczny element montażowy, który wykorzystasz podczas tworzenia własnych konstrukcji mebli, jak również montowania drzwi. Dzięki jego zastosowaniu będziesz mógł zabezpieczyć zawartość szafek oraz szuflad przez nieodpowiednimi osobami. Do prawidłowego przymocowania produktu należy wywiercić na powierzchni mebla otwór na wkładkę bębenkową. W zestawie znajdują się 2 sztuki kluczy, blaszka zaczepowa, pierścień, 6 wkrętów oraz zamek z wkładką – czyli wszystkie elementy, jakich potrzebujesz do wykonania prawidłowego montażu. Elementy wykonano z metalu, przez co są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Zastosowanie produktu wpłynie na Twoje poczucie bezpieczeństwa w domu, pozwalając na otwieranie i zamykanie drzwi tylko posiadaczom kluczy.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaLOB
   W zestawie2 x klucz, 1 x blaszka zaczepowa, 1 x pierścień, 6 x wkręt, 1 x zamek z wkładką bębenkową
   KolorBrązowy
   MateriałMetal
   Kod produktu5905452850225