Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Zamki meblowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria meblowe

Strzałka w prawo

Zamki meblowe

Strzałka w prawo

Zamek meblowy typ B827

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

24,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Zamek meblowy typ B827 to praktyczne rozwiązanie przeznaczone do zastosowania w produktach higieniczno-sanitarnych, komercyjnych łazienkach oraz miejscach publicznych. Produkt wykonany z materiałów takich jak stal i znal charakteryzuje się prostą konstrukcją, dopasowaną do drzwi o maksymalnej grubości 16,5 mm.

      Cechy i zalety

        Zamek meblowy typ B827 to rozwiązanie przeznaczone do montażu w meblach, szczególnie w miejscach publicznych oraz komercyjnych łazienkach, gdzie liczy się higiena i niezawodność. Wyposażony w korpus o długości 16,8 mm i średnicy 16,1 mm, pozwala na zastosowanie w drzwiach o maksymalnej grubości 16,5 mm. Krzywka o długości 30 mm pracuje pod kątem 45°, co zapewnia wygodę użytkowania. Zamek wykonany ze stali i znalu gwarantuje trwałość i wytrzymałość w codziennym użytkowaniu. W zestawie znajdują się dwa klucze o wariancie pojedynczym oraz elementy mocujące, co zapewnia łatwy montaż. Produkt dostępny jest w uniwersalnym srebrnym kolorze, pozwalającym na dopasowanie do różnych stylistyk wnętrz.

        • Odpowiedni do stosowania w produktach higieniczno-sanitarnych
        • Wysoka jakość
        • Do stosowania w komercyjnych łazienkach i miejscach publicznych

        Informacje prawne

        • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

        Specyfikacja techniczna

        Typ produktuZamek kasetowy do szafek
        Liczba sztuk w opakowaniu1
        Rodzaj opakowaniaSztuka
        Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
        Długość korpusu16.8mm
        Długość krzywki30mm
        Kąt45°
        Maksymalna grubość drzwi16.5mm
        Średnica korpusu16.1mm
        Liczba dołączonych kluczy2
        Mocowania i łączenia w zestawieTylko mocowania w zestawie
        Wariant kluczaPojedynczy klucz
        Grupa kolorystycznaSrebrny
        KolorSrebrny
        MateriałStal i znal
        Kod EAN5905261300188