Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki wpuszczane

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Zamki wpuszczane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek wpuszczany Jania 72 / 50 klucz

Zamek wpuszczany Jania 72 / 50 klucz

25,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Zastosowanie zamka wpuszczanego w drzwiach łazienkowych zwiększy Twój komfort podczas wykonywania codziennych czynności pielęgnacyjnych. Produkt zamykany jest kluczem piórkowym, dzięki któremu możesz skutecznie zabezpieczyć swoje drzwi. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór innych zamków w zróżnicowanych rozmiarach i kształtach.

  Cechy i zalety

  Zamek wpuszczany to zabezpieczenie drzwi łazienkowych, dzięki któremu zapewnisz sobie prywatność podczas wykonywania codziennych czynności pielęgnacyjnych. Produkt został tak skonstruowany, abyś mógł w łatwy i samodzielny sposób przeprowadzić jego montaż. Solidna budowa zapewni Ci długotrwałą funkcjonalność zamka. Precyzja wykonania produktu umożliwi Ci dokładne dopasowanie do jego otworu klucza piórowego, dzięki któremu będziesz mógł swobodnie zamykać i otwierać drzwi. Stal wzbogaca zamek o dodatkowe właściwości wytrzymałościowe, dzięki którym będzie służył przez długi czas. W naszym asortymencie znajdziesz produkty zróżnicowane rozmiarami, co daje Ci możliwość dobrania odpowiedniego zamka, który w najwyższym stopniu będzie współgrał z konstrukcją Twoich drzwi.

  • Solidny
  • Bezawaryjny
  • Prosta konstrukcja

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorPiaskowy
  Kod produktu5908278400391