icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Zamki wpuszczane

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Zamki wpuszczane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek wpuszczany Jania 72 / 50 WC
Strzałka w prawo

Zamek wpuszczany Jania 72 / 50 WC

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dzięki zastosowaniu zamka wpuszczanego przeprowadzisz prawidłowy montaż drzwi łazienkowych. Element posiada dźwignię, dzięki której nie będziesz musiał naciskać klamki przy każdorazowym wchodzeniu i wychodzeniu z pomieszczenia. Trwała konstrukcja mechanizmu zapewni Ci długotrwałą funkcjonalność zamka. Produkt dostępny jest w różnych rozmiarach.

  Cechy i zalety

  Zamek wpuszczany to drobny przyrząd, dzięki któremu usprawnisz prawidłowe funkcjonowanie drzwi łazienkowych. Element posiada dźwignię, która umożliwi Ci otwieranie drzwi samym kluczem, bez używania do tej czynności klamki. Mechanizm zamka jest uniwersalny, co ułatwi Ci zamontowanie go w prawo-, jak i lewostronnym skrzydle drzwiowym, w zależności od panujących w Twoim domu warunków. Stal, jakiej użyto w procesie produkcji zamka, wpływa na jego trwałą budowę, dzięki której element jest skutecznie chroniony przed uszkodzeniami, a Tobie daje możliwość jego długotrwałego stosowania. Zamek został skonstruowany w taki sposób, abyś mógł samodzielnie poradzić sobie z jego montażem. W zależności od parametrów Twoich drzwi, możesz zakupić podobny produkt w innym rozmiarze.

  • Solidny
  • Bezawaryjny
  • Prosta konstrukcja

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Szerokość płytki20mm
  KolorSzary
  Kod produktu5908278400414