Zobacz więcej Zamki wpuszczane

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Zamki wpuszczane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Zamek wpuszczany Jania wąski rolka 90 / 22 WB
Strzałka w prawo

Zamek wpuszczany Jania wąski rolka 90 / 22 WB

34,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zamek przeznaczony jest do bezpiecznego zamykania drzwi – przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Powstał ze stali, więc zachowa swój doskonały stan przez długi czas. Stosowany jest też często przykładowo w gabinetach lekarskich lub kosmetologicznych, ponieważ zapewnia poczucie prywatności. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Zamek wpuszczany przyda się nie tylko w domu, ale również w lokalu użytku publicznego. Jest to element drzwi zapewniający poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom. Wykonany został ze stali, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne – dzięki temu będzie doskonale spełniał swoją funkcję przez długi czas. Zamontujesz go szybko i sprawnie za pomocą prostych narzędzi, błyskawicznie wykonując zaplanowane prace. Produkt zamykany jest na wkładkę bębenkową dwustronną, co umożliwia łatwe otwieranie oraz zamykanie drzwi. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz również inne rodzaje wpuszczanych zamków, dzięki czemu możesz z łatwością wybrać model najlepiej spełniający Twoje wymagania.

    • Solidny
    • Bezawaryjny
    • Prosta konstrukcja

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość płytki20mm
    Zatrzask dwustronnyZatrzask dwustronny
    KolorCzarny
    Kod produktu5908278400377